I koně mají právo žít / 1.kapitola

8. března 2012 v 14:19 | LuciNka |  koně mají právo žít

Kde mám začít ? Aha asi se mám představit že?...
Dobrá, jmenuji se Jessica a je mi 17 let. Bydlím na farmě se svojí tetou a bráchou Willem. Ptáte se kde mám mámu?Tátu?.... Táta mi umřel, když mi byl necelý rok a mému bratrovi 3 roky a máma nás zavrhla a opustila nás. Ujala se nás tetinka Silvie. Možná toho ani nelituju,Tetu mám moc ráda . Mámu bych také chtěla jednou poznat ale sem spokojená se svým životem na farmě a koňmi.

Teta má koně na krku už od svého narození , možná jsem to po ní s Willem chytla, jelikož koně milujem oba dva. Každý máme svého. Já vlastním vraníka, který se jmenuje Zephyr a můj brácha vlastní klisnu Morgana , Mafii. Tato klisna byla na aukci za velice málo peněz jelikož nechtěla poslouchat a Will si jí koupil už jen pro to, že byla pro něj dokonalá a dokázal, že není nezvladatelná tak jak si ostatní myslí. Tetě patří Lipicán Damsel už trochu starší, ale pořád se na něm dá jezdit a je vidět, že stále má radost ze života. Dále tu máme dva malé shetlandské poníky Sashu a Skipiho, Klisnu painta Whitu, která má brzy rodit, hřebce Haflinga ..Korana, který je doslova líný jít na pastvu a zpátky do stáje a malého dvouročka angloaraba highflyera.

,,Crr…..crrr…..crrrrrrrrrrrrrr" zaklapla jsem budík celá rozespalá. Vztávám v 5 hodin ráno abych se stihla postarat ještě o koně než půjdu do školy. Autobus mi jede kolem 7:30, staví kousek od farmy. Zastávku mám tak kilometr od baráku tkže bych to do školy nestíhala, ale Tetinka má starého známeho, který mě vždy vyzvedne. Pomalu jsem vztala z postele a oblékla se, hned sem šla do koupelny kde sem trochu upravila a vyrazila do stáje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ewelen ewelen | Web | 8. března 2012 v 14:24 | Reagovat

Taky mám vřelý vztah ke koním, jen žádného nemám. Nedaleko ale chovají dva koníky, často za nimi zajdu s mrkvičkou, nebo starším usušeným chlebem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama